Przejdź do treści
„RAZEM NA ŚWIĘTA – BOŻONARODZENIOWE ŻYCZENIA Z PUSTKOWA-OSIEDLA
18 grudnia 2019

„RAZEM NA ŚWIĘTA – BOŻONARODZENIOWE ŻYCZENIA Z PUSTKOWA-OSIEDLA

Święta Bożego Narodzenia, oprócz okazji do rodzinnych spotkań, są także czasem składania życzeń, zarówno tych bezpośrednich jak i tych zapisanych na kartkach. W tym roku, uczniowie naszej szkoły mogli osobiście doświadczyć radości z życzeń przekazanych tą drugą drogą. Dzięki pomysłowi Szymona Hajduka – ucznia klasy 7a Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Curie-Skłodowskiej w Pustkowie-Osiedlu – powstały przepiękne bożonarodzeniowe kartki, które trafiły do naszych podopiecznych. To już drugi raz, gdy uczniowie z Pustkowa – Osiedla stworzyli dla nas tak miły upominek. Radości z otrzymanych kartek nie było końca, a odczytane z nich życzenia były miłym wejściem w świąteczny czas. Składamy podziękowania młodemu pomysłodawcy oraz jego kolegom i koleżankom z klasy za włączenie się w tę piękną akcję, a także wychowawczyni – Pani Annie Starzak – za pomoc i koordynowanie. No Valid Folder Selected

Skip to content