Przejdź do treści
„NA SKRZYDŁACH MARZEŃ” – XII OGÓLNOPOLSKI BIWAK DRUŻYN NIEPRZETARTEGO SZLAKU
19 czerwca 2018

„NA SKRZYDŁACH MARZEŃ” – XII OGÓLNOPOLSKI BIWAK DRUŻYN NIEPRZETARTEGO SZLAKU

W dniach 18-20 maja 2018 roku  reprezentanci naszej drużyny wzięli udział w XII Ogólnopolskim Biwaku Drużyn Harcerskich Nieprzetartego Szlaku w Mielcu. Byli to: Patrycja, Piotrek, Dawid, Jarek, Bartek i Kordian. Opiekę nad harcerzami pełniły: p. Magdalena Szerszeń i p. Anna Podlasek. No Valid Folder Selected

Biwak  poprzedziły  IX Wojewódzkie Rozgrywki w Boulle i Harcerska Gra Terenowa, podczas których nasza młodzież zaprezentowała się wspaniale na tle innych placówek z naszego województwa. Jarek Maziarka i Dawid Czuba w grze w Boulle zajęli I miejsce. Atrakcyjny program wypełnił 3 dni biwaku. W pierwszym dniu po zakwaterowaniu drużyn, miały miejsce pokazy modeli samolotów zdalnie sterowanych oraz wielozadaniowego drona. Były one przygotowane i zademonstrowane przez członków Mieleckiego Stowarzyszenia Modelarzy Lotniczych. Drugi dzień również obfitował w różne atrakcje. Jedną z nich była wyprawa na lotnisko do Airbus Defence & SPACEAIRBUS do Wydziału Usług Lotniczych. W sobotnie popołudnie składaliśmy modele samolotów, wieczór natomiast wypełniony był atrakcjami przygotowanymi specjalnie przez zakłady PZL SIKORSKY. Dzień zakończyliśmy ogniskiem i wspólnymi pląsami. W trzecim dniu biwaku wszyscy wzięliśmy udział we Mszy św. w kościele Trójcy Przenajświętszej w Mielcu, a potem w apelu pożegnalnym, podsumowującym zlot. Pogoda pomimo swoich kaprysów nie popsuła nam zaplanowanych działań, a czas w przyjaznej, radosnej atmosferze, minął nam szybko. Do zobaczenia na harcerskim, Nieprzetartym Szlaku.

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content