Przejdź do treści
„BLASK ŚWIĘTOŚCI” – APEL Z OKAZJI 10 ROCZNICY ŚMIERCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II
11 kwietnia 2015

„BLASK ŚWIĘTOŚCI” – APEL Z OKAZJI 10 ROCZNICY ŚMIERCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

W dniu 10 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbył się apel upamiętniający postać Jana Pawła II. Chcieliśmy  w ten sposób oddać cześć naszemu ukochanemu Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. No Valid Folder Selected

Wyraziliśmy  podziw i ogromną wdzięczność Papieżowi za Jego posługę miłości Kościołowi i rodzinie ludzkiej, za to, że niósł orędzie wiary i nadziei współczesnemu światu, nękanemu przez wojny i niesprawiedliwość, że brał w obronę ubogich, cierpiących, prześladowanych i chorych, że swym przykładem uczył poświęcać więcej czasu kontemplacji oblicza Chrystusa. Przede wszystkim za to, że tak kochał dzieci i młodzież. Organizatorzy: montaż słowno-muzyczny: M.Hajduk, K.Lewtak , M.Szerszeń, dekoracja: B.Rubach, M.Solarska-Cieśla.

Skip to content