Przejdź do treści
PROGRAM „ŻYCIE BEZ PRÓCHNICY”
15 listopada 2015

PROGRAM „ŻYCIE BEZ PRÓCHNICY”

W dniu 13 listopada w ramach programu ,,Życie bez próchnicy” klasy II/III Guz B oraz III PE uczestniczyły w pogadance  tematycznej  przeprowadzanej  przez   naszą  pielęgniarkę szkolną. No Valid Folder Selected

Pogadanka miała  na celu wykształcenia nawyku prawidłowego mycia zębów, właściwego odżywiania i uświadomienie konieczności wizyt u stomatologa. Uczniowie mogli wykazać się zdobytą wiedzą, prezentując właściwy sposób szczotkowania  uzębienia jamy ustnej na modelu zębowym. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali miesięczną tabelę mycia zębów, pastę  jak również szczoteczki.  W kolejnym  miesiącu przedstawimy listę osób, które otrzymają znaczek zwycięzcy.

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content