Przejdź do treści
PREZENTACJA ZSS W DNIU KARIERY
10 maja 2013

PREZENTACJA ZSS W DNIU KARIERY

Dnia 30 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika zorganizowano Dzień Kariery, w którym uczestniczyła młodzież ZSS z klas Przysposabiających do Pracy: Barbara Bazuła, Iwona Lada, Joanna Klisiewicz z II PC oraz Paweł Bogdanowicz z III PB.

No Valid Folder Selected

Prezentację naszej placówki przygotowali nauczyciele:Zbigniew Rajnfus, Bogusława Strzyż oraz Monika Król – Możdzierz. Podczas tego gremialnego spotkania wicedyrektor ZSS – p. Karina Watoła nawiązała współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami mającą na celu preorientację zawodową naszych uczniów. Zaproszonej młodzieży najbardziej przypadły do gustu pokazy sprawnościowe,taneczne oraz strojów, fryzur i wyrobów cukierniczych.Była to świetna okazja, by poznać ofertę szkół zawodowych powiatu dębickiego, a także przedstawić atuty własnej placówki.

 

Skip to content