Przejdź do treści
PREZENTACJA PRZEDSTAWIENIA JASEŁKOWEGO PENSJONARIUSZOM DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ
15 stycznia 2018

PREZENTACJA PRZEDSTAWIENIA JASEŁKOWEGO PENSJONARIUSZOM DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

W piątek 12 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować przedstawienie jasełkowe pt. „Wigilijna ulica” pensjonariuszom i wychowawcom z Domów Pomocy Społecznej w Parkoszu i w Lubzinie oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy. Wśród przybyłych gości była obecna dyrektor ŚDS w Dębicy pani Marta Skórska.  Zebranych w sali gimnastycznej gości powitała pani dyrektor Marta Biłas. No Valid Folder Selected

Nasze przedstawienie zostało miło przyjęte. Widzowie docenili włożony w przygotowanie występu wysiłek i obdarowali nas koszem słodkości. Wspólne chwile wykorzystaliśmy także na śpiewanie kolęd. Spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze. Wśród pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy byli nasi absolwenci, więc mogliśmy powspominać dawne dni i zapytać, jak teraz radzą sobie w życiu. Inicjatorką tego spotkania była pani Danuta Wadas, a w realizacji wspierały ją panie Małgorzata Hajduk, Anna Nalepa – Proszowska i Magdalena Szerszeń oraz pani opiekunka Monika Madej.

 

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content