Przejdź do treści
PREZENTACJA ARTYSTYCZNA DLA PRZEDSZKOLAKÓW
11 czerwca 2013

PREZENTACJA ARTYSTYCZNA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 6 czerwca ok. 100 dębickich przedszkolaków wzięło udział w prezentacji dorobku artystycznego uczniów naszej szkoły. Spotkania z najmłodszą widownią stały się tradycją.

No Valid Folder Selected

 

Na wstępie wszystkich zebranych powitała p. dyrektor Marta Biłas życząc wszystkim uczestnikom wielu dobrych wrażeń. Dzieci obejrzały przedstawienie pt.”Świniopas”, taniec „Tiger” i wysłuchały piosenek wykonywanych przez zespół wokalno-instrumentalny „Takt”. Najpiękniejszymi chwilami były te, podczas których przedszkolaki żywo reagowały śmiejąc się, klaszcząc i kołysząc się w rytm utworów muzycznych.  Po prezentacji dzieci udały się do „Sali Doświadczania Świata” i były pod wielkim wrażeniem efektów świetlnych, dźwiękowych oraz manualnych. Nazwały salę „zaczarowanym światem”. Koniec zabawy wywołał na ich twarzach wielkie niezadowolenie. Doceniając trud włożony w przygotowanie przedstawienia dzieci z Przedszkola Nr 11 wręczyły cukierki a dzieci z Przedszkola Nr 6 laurki z podziękowaniami dla naszych aktorów. Nauczycielami organizującymi spotkanie byli: Magdalena Szerszeń, Anna Chęciek, Anna Borkowska, Anna Jurkiewicz, Monika Król – Moździerz i Andrzej Gruszecki.  

 

Skip to content