Przejdź do treści
PREORIENTACJA ZAWODOWA W NALEŚNIKARNI
27 października 2016

PREORIENTACJA ZAWODOWA W NALEŚNIKARNI

Dnia 26. 10. 2016 r. uczniowie klasy I PB brali udział w preorientacji zawodowej w „Naleśnikarni” przy ul. Rynek 32 w Dębicy. Celem zajęć było przygotowanie sali na przyjęcie klientów. No Valid Folder Selected

Chłopcy komponowali bukiety z kwiatów ze szkolnego ogrodu, ścierali i dekorowali stoły, układali krzesła, zadbali o estetyczny wygląd restauracji. Po wykonanej pracy z bogatego menu zamówili swoje ulubione potrawy. Podzielili się również z panią Janiną Olchawą – właścicielką „Naleśnikarni” swoimi propozycjami deserów. Po degustacji przepysznych naleśników z kokosami, nutellą czy też serkiem waniliowym w polewie czekoladowej uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy podziękowali za możliwość wypróbowania swoich sił jako obsługa restauracji, a organizator praktyki p. Bogusława Strzyż wyraziła wdzięczność za pełną ciepła i życzliwości atmosferę w tak przyjaznym miejscu w samym centrum miasta.

 

Skip to content