Przejdź do treści
PRAKTYKI WSPOMAGAJĄCE W MOTO OGRÓD SERWIS
31 stycznia 2019

PRAKTYKI WSPOMAGAJĄCE W MOTO OGRÓD SERWIS

Dnia 24 stycznia uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy z klas II/III PC i II/III PD wzięli udział w zajęciach z zakresu uprawy roślin oraz elementów prac biurowych. Uczestnicy praktyki mieli okazję zapoznać się z pracą w sklepie i serwisie ogrodniczym oraz wykonać prace biurowe, które są niezbędne przy prowadzeniu takiej działalności. No Valid Folder Selected

Wszyscy mieli możliwość poznania zasad funkcjonowania firmy handlowo-usługowej. Uczestnikom zajęć został przedstawiony zakres usług, asortyment sklepu ogrodniczego, oraz maszyny i urządzenia używane przy prowadzeniu serwisu urządzeń ogrodniczych. Uczniowie przygotowali dla firmy MOTO OGRÓD SERWIS formularze „Protokołów przyjęcia do naprawy” i „Protokołów naprawy”, opieczętowali ulotki promocyjne oraz (pod kontrolą właścicieli i nauczycieli) wycenili i ustawili na półkach towar przeznaczony do sprzedaży. Opiekunami uczniów w czasie praktyki były Panie: Anna Chęciek i Monika Król-Moździerz. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Panu Tomaszowi Bukowskiemu i Rafałowi Moździerzowi – właścicielom firmy MOTO OGRÓD SERWIS w Dębicy.

 

Skip to content