Przejdź do treści
PRAKTYKA W ZAKŁADZIE KRAWIECKIM
12 grudnia 2019

PRAKTYKA W ZAKŁADZIE KRAWIECKIM

Z końcem listopada uczniowie klas przysposabiających (2 PA, 2/3 PA, 2/3 PB, 3 PC, 3 PD) uczestniczyli w praktyce na terenie zakładu krawieckiego Pani Marzeny Michoń. Dzięki jej uprzejmości nasi podopieczni mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat krawiectwa, przypomnieć sobie nazwy i zastosowanie maszyn, urządzeń oraz przyborów krawieckich, a przede wszystkim zobaczyć ich użycie w praktyce. To spotkanie było dla naszych uczniów możliwością poznania funkcjonowania zakładu krawieckiego oraz wiążących się z tym zadaniami. Pani Teresie Michoń dziękujemy za przyjęcie, cierpliwość i entuzjazm, który udzielił się również naszym uczniom w trakcie poznawania tajników sztuki krawieckiej. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content