Przejdź do treści
PRAKTYKA W HOTELU „MILLENIUM”
21 stycznia 2019

PRAKTYKA W HOTELU „MILLENIUM”

Uczniowie klas 1PA i 2PA , 20 września 2018 r . uczestniczyli w praktykach z przedmiotu ” Prace porządkowe „. Dzięki uprzejmości właściciela p J . Wodzienia , praktyki odbyły się w ” HOTELU MILLENIUM „. Będąc pod życzliwą i fachową opieką pracownic hotelu , uczniowie nabyli doświadczeń praktycznych i teoretycznych z zakresu prac porządkowych , związanych z utrzymaniem wysokiego standardu w pokojach hotelowych . Dowiedzieli się jak poprawnie planować etapy pracy , aby efektywnie ją wykonać . Zdobyli wiedzę z zakresu przeznaczenia i bezpośredniego wykorzystania środków czyszczących oraz obsługi urządzeń mechanicznych i elektrycznych , wykorzystywanych w pracach porządkowych. Uczniowie wspominają praktyki w ” HOTELU MILLENIUM „, jako najbardziej przyjazne wydarzenie w semestrze. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content