Przejdź do treści
POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W DĘBICY
23 października 2015

POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W DĘBICY

21 października w Państwowej Szkole Muzycznej w Dębicy odbyła się uroczystość  Powitania Nowych Uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. No Valid Folder Selected

Wszystkich gości oraz uczniów powitał dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy Stanisław Świerk, dyrektor Zespołu Szkół specjalnych w Dębicy Marta Biłas oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Agnieszka Stachnik.Poetyckie powitanie przygotowali uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Bogusławy Strzyż. Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Dębicy przy akompaniamencie nauczycieli pani Marii Grabowskiej oraz pana Andrzeja Korusa poprowadziła pani Anna Sarama. Uczniowie zaciekawieni oraz pełni skupienia zapoznali się z brzmieniem różnorodnych instrumentów smyczkowych, dętych i perkusyjnych. Podniosła atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom imprezy oraz gościom. To były niezapomniane wrażenia. Serdecznie dziękujemy dyrektorowi Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy panu Stanisławowi Świerkowi a także nauczycielom pani  Annie Saramie, pani Marii Grabowskiej, oraz panu Andrzejowi Korusowi za przygotowanie wspaniałego koncertu oraz okazaną życzliwość. Po części oficjalnej odbyło się spotkanie rodziców nowych uczniów z panią dyrektor Martą Biłas, wicedyrektor Kariną Watołą oraz z wychowawcami. Dla dzieci została zorganizowana zabawa integracyjna. Organizatorzy uroczystości: Magdalena Sroczyńska, Krystyna Gałat, Anna Jurkiewicz, Aneta Sobolak, Małgorzata Toczyńska- Ożóg.

 

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content