POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW
17 listopada 2020

POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW

W ostatni poniedziałek października, społeczność szkoły uroczyście powitała nowych uczniów, którzy od tego roku szkolnego rozpoczęli naukę w naszej placówce.

W tym roku, ta uroczystość wyglądała inaczej niż zwykle – z zachowaniem niezbędnych środków ochrony oraz wytycznych. Mimo to, był to dzień pełen wzruszeń i radości, bez zabawy integracyjnej, ale za to spędzony w miłym gronie kolegów i koleżanek z klasy.

Pani Dyrektor Marta Biłas, w imieniu szkolnej społeczności, wręczyła nowym uczniom pamiątkowe dyplomy przyjęcia w poczet uczniów oraz upominki.

Naszym nowym uczniom życzymy ciekawych lekcji, wspaniałych wycieczek, nowych przyjaciół oraz wielu doświadczeń edukacyjnych i społecznych. Witamy w naszym gronie!