Przejdź do treści
POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW – 23 PAŻDZIERNIKA 2013 R.
25 października 2013

POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW – 23 PAŻDZIERNIKA 2013 R.

W tym dniu o godzinie 10.30 w naszej szkole odbyła się uroczystość „Powitania Nowych Uczniów”.

No Valid Folder Selected

Pani wicedyrektor Karina Watoła powitała zebranych gości, a w imieniu Samorządu Uczniowskiego uczynił to jego przewodniczący Kamil Kliś. Uroczystość rozpoczęła się koncertem uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy. Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły. Po jej zakończeniu rodzice nowych uczniów, dyrekcja i wychowawcy udali się na poczęstunek a uczniowie bawili się wspólnie na dyskotece. Część artystyczną przygotowali uczniowie pod opieką: p. Andrzeja Gruszeckiego, p. Anny Chęciek, p. Barbary Kołodziej, p. Magdaleny Przybycień. Dekoracje zaprojektowała i wykonała p. Anna Jurkiewicz. Poczęstunek przygotowały: p. Barbara Rubach, p. Jadwiga Parys, p. Karina Lewtak, p. Anna Borkowska, p. Małgorzata Toczyńska – Ożóg. Dekorację stołów przygotowały p. Joanna Janiec i p. Marta Reguła. Uroczystość zorganizowały: p. Krystyna Gałat i p. Magdalena Sroczyńska we współpracy z Samorządem Uczniowskim.

 

Skip to content