Przejdź do treści
POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW – 22 PAŹDZIERNIKA 2014 R.
24 października 2014

POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW – 22 PAŹDZIERNIKA 2014 R.

W tym dniu o godzinie 10.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość „Powitania Nowych Uczniów”. Pani dyrektor Marta Biłas powitała zebranych gości, a w imieniu Samorządu Uczniowskiego uczyniła to jego przewodnicząca Agnieszka Stachnik.

No Valid Folder Selected

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. Następnie odbyła się dyskoteka, a rodzice nowych uczniów, dyrekcja i wychowawcy udali się na poczęstunek.
Część artystyczną przygotowali uczniowie pod opieką: p. Anny Chęciek, p. Andrzeja Gruszeckiego, p. Bogusławy Strzyż i p. Kariny Lewtak. Dekoracje zaprojektowała i wykonała p. Anna Jurkiewicz, a zdjęcia podczas uroczystości wykonała p. Monika Król – Moździerz. Poczęstunek przygotowały: p. Jadwiga Parys, Aneta Sobolak, p. Alina Maciuba, p. Aneta Żądło, p. Magdalena Szerszeń, p. Ewa Górecka, p. Anna Borkowska. Dekorację stołów przygotowały: p. Joanna Janiec i p. Marta Reguła.
Uroczystość zorganizowały p. Krystyna Gałat, P. Magdalena Sroczyńska, p. Małgorzata Toczyńska – Ożóg, p. Aneta Sobolak, p. Anna Jurkiewicz we współpracy z Samorządem Uczniowskim.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content