Przejdź do treści
POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW 2018
5 listopada 2018

POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW 2018

29 października o godz. 10.00 w naszej szkole odbyła się Uroczystość Powitania Nowych Uczniów. Pani wicedyrektor Karina Watoła powitała zebranych gości, natomiast w imieniu Samorządu Uczniowskiego uczynił to przewodniczący Dawid Kliś. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna przygotowana przez uczniów pod opieką nauczycieli. Po części artystycznej zorganizowano zabawę integracyjną oraz poczęstunek dla rodziców. W organizację imprezy włączyli się: p. A. Gruszecki, p. B. Strzyż, p. M. Szerszeń, p. D. Wadas, p. J. Janiec, p. M. Reguła,p. J. Parys, p. A. Jurkiewicz, p. A. Chęciek,p. M. Król – Moździerz, p. M. Toczyńska – Ożóg, p. A. Sobolak, p. A. Nalepa – Proszowska,p. Anna Borkowska, p. M. Sroczyńska, p. K. Gałat. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content