Przejdź do treści
POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW
11 listopada 2017

POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW

31 października o godz. 9.40 w naszej szkole odbyła się Uroczystość Powitania Nowych Uczniów. Pani dyrektor Marta Biłas powitała zebranych gości, natomiast w imieniu Samorządu Uczniowskiego uczynił to przewodniczący Dawid Kliś. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna przygotowana przez uczniów pod czujnym okiem nauczycieli. Po części artystycznej zorganizowano zabawę integracyjną oraz poczęstunek dla rodziców. W organizację imprezy włączyli się: p. A. Żądło, p. A. Gruszecki, p. A. Zachara – Kusek, p. B. Strzyż, p. M. Szerszeń, p. D. Wadas, p. J. Janiec, p. M. Reguła,p. J. Parys, p. A. Jurkiewicz, p. A. Chęciek,p. M. Król – Moździerz, p. M. Toczyńska – Ożóg, p. A. Sobolak, p. A. Nalepa – Proszowska, p. M. Sroczyńska, p. K. Gałat. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content