Przejdź do treści
POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „POLSCY POECI DLA MAŁYCH I DUŻYCH”
16 marca 2015

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „POLSCY POECI DLA MAŁYCH I DUŻYCH”

UWAGA !!! ZMIANA TERMINU KONKURSU –  NOWY TERMIN 22 MAJA 2015 R.

Z radością zawiadamiamy, że  w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy odbędzie się kolejna edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „POLSCY POECI DLA MAŁYCH I DUŻYCH” adresowanego do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Organizatorami konkursu są: Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content