POLA NADZIEI
27 maja 2013

POLA NADZIEI

W dniu 17 maja 2013 w Państwowej Szkole Muzycznej odbyło się uroczyste zakończenie tegorocznej  dębickiej edycji  akcji „Pola Nadziei”. Podczas uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastycznego i literackiego.

No Valid Folder Selected

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Czujesz się osamotniony. Postaraj się odwiedzić kogoś, kto jest jeszcze bardziej samotny”. Ich prace, wykonane pod kierunkiem nauczycielek: p. Małgorzaty Hajduk i p. Elżbiety Wąchadło, zostały dostrzeżone i nagrodzone. I tak trzecie miejsce zajęli uczniowie: Oskar Głodek, Hubert Stachnik i Sylwia Wojtuła, a wyróżnienia zdobyli: Natalia Markiewicz, Mateusz Kontrabecki, Patrycja Durek i Beata Kmiecik. Uczniowie wraz z nauczycielkami i Dyrekcją szkoły uczestniczyli w uroczystości i osobiście odebrali nagrody.Wszystkim uczniom i nauczycielom w jakikolwiek sposób zaangażowanym w tegoroczną piękną akcję „Pola Nadziei” serdecznie dziękujemy. Zdjęcia wykonała p.Małgorzata Toczyńska-Ożóg.