Przejdź do treści
PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ELEKTROŚMIECI
5 maja 2016

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ELEKTROŚMIECI

„Moje Miasto Bez Elektrośmieci” –  to Ogólnopolski Program Edukacyjny, do którego przystąpiła nasza szkoła. Wykorzystując otrzymane scenariusze oraz materiały pomocnicze, przeprowadziliśmy szereg ciekawych zajęć edukacyjnych. No Valid Folder Selected

Zorganizowaliśmy również zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zebrany sprzęt odebrała od nas 29 kwietnia firma ElektroEko. Dziękujemy bardzo rodzicom, nauczycielom oraz okolicznym mieszkańcom za wsparcie naszej akcji. Dzięki Wam możemy pozyskać ciekawe pomoce dydaktyczne i wyposażenia sal. W czerwcu poinformujemy Państwa o liczbie punktów, które uzyskała nasza placówka. Koordynatorzy: A. Zachara-Kusek, A. Żądło.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content