Przejdź do treści
PODSUMOWANIE III REGIONALNEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY ze SPEKTRUM AUTYZMU I ZESPOŁEM ASPERGERA „Niebieskie Motyle 2018” w JAROSŁAWIU
27 kwietnia 2018

PODSUMOWANIE III REGIONALNEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY ze SPEKTRUM AUTYZMU I ZESPOŁEM ASPERGERA „Niebieskie Motyle 2018” w JAROSŁAWIU

W dniu 12 kwietnia 2018 roku pięciu naszych uczniów Jakub Dutkiewicz, Jakub Jaje, Mateusz Krawiec, Robert Płoch, Artur Wójcik i Artur Romański, pod opieką pani Danuty Wadas oraz rodziców pani Katarzyny Dutkiewicz, pana Zbigniewa Jaje, pani Elżbiety Romańskiej i pani Magdalena Mossoń, uczestniczyło w uroczystym podsumowaniu III Regionalnego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie Motyle 2018” zorganizowanym przez SOSW w Jarosławiu. Jakub Dutkiewicz zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej, a uczniowie: Artur Romański, Artur Wójcik, Mateusz Krawiec, Robert Płoch i Jakub Jaje otrzymali wyróżnienia. Każdy uczeń otrzymał nagrodę oraz dużą porcję okolicznościowego tortu. Ponadto mieliśmy okazję uczestniczyć we wspólnych zabawach integrujących. Wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni. Uczniowie wykonali swoje prace pod kierunkiem i opieką nauczycieli pani Anny Jurkiewicz, pani Anny Nalepy-Proszowskiej i pani Danuty Wadas. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content