Przejdź do treści
PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ DOMINIKA ZIOMKA
25 czerwca 2015

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ DOMINIKA ZIOMKA

Akcja charytatywna na rzecz Dominika Ziomka została  zakończona w dniu 25.06.2015 r. Dochód uzyskany ze sprzedaży zakrętek w kwocie 699,90 zł został w całości przekazany na subkonto założone  w ramach działającego przy naszej szkol Stowarzyszenia „Z potrzeby serca” z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu specjalistycznego wózka oraz na rehabilitację chłopca.

Do akcji bezinteresownie przyłączyły się szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy, Zespół Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, Miejskie Gimnazjum nr 4 w Dębicy oraz Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Dębicy.Serdecznie dziękujemy wyżej wymienionym placówkom za zaangażowanie oraz zrozumienie potrzeb uczniów niepełnosprawnych. Szczególne podziękowania kierujemy do pani mgr Agnieszki Zapał – Róg – pedagoga szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy, pani mgr Eweliny Żyłki – pedagoga szkolnego w Zespole Szkół nr 4, pani mgr Agnieszki Zjadewicz – nauczyciela bibliotekarza w Miejskim Gimnazjum nr 4 w Dębicy oraz pani mgr Ewie Hołubowskiej – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 8 w Dębicy. Koordynatorzy akcji: Magdalena Sroczyńska,Krystyna Gałat

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content