Przejdź do treści
PODKARPACKI MITING PŁYWACKI OLIMPIAD SPECJALNYCH W KOLBUSZOWEJ
18 grudnia 2018

PODKARPACKI MITING PŁYWACKI OLIMPIAD SPECJALNYCH W KOLBUSZOWEJ

W dniu  12.12.2018 w Kolbuszowej na pływalni krytej ,,Fregata” odbył się Miting Pływacki. Organizatorami imprezy byli: Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Podkarpackie , Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej, Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,Iskierka ” w Kolbuszowej Dolnej. Celem imprezy była przede wszystkim popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej dla osób upośledzonych umysłowo mającej duże znaczenie dla zdrowia i usprawniania tej grupy społeczeństwa. W Mitingu wzięli udział nasi uczniowie: Sylwia Wojtuła- I miejsce – 25m klasyk,  I miejsce – 50m klasyk, Dawid Kliś ? IV miejsce – 25m kraul, III miejsce – 50m kraul, Jarosław Maziarka – IV miejsce – 25m grzbiet, III miejsce – 50m kraul, Hubert Stachnik – IV miejsce 25m kraul, III miejsce 50m kraul, Mateusz Kontrabecki- IV miejsce- 25m dowolny z sprzętem. Nasi zawodnicy wykazali się dużą determinacją i poziomem umiejętnościami pokonując swoje słabości . No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content