Przejdź do treści
PO RAZ PIERWSZY ŻEGLARSTWO W NASZEJ SZKOLE
1 października 2016

PO RAZ PIERWSZY ŻEGLARSTWO W NASZEJ SZKOLE

W dniach 16 – 18 września bieżącego roku siedmioro uczniów naszej szkoły pod  opieką M. Kramarza wzięło udział w  imprezie środowiskowej pn. „Zarażamy żeglarstwem dzieci niepełnosprawne z województwa podkarpackiego” organizatorem tego przedsięwzięcia było  Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „ISKIERKA” w Kolbuszowej Dolnej, polegającej na organizacji na Jeziorze Solińskim imprezy żeglarskiej w ramach której uczestnicy pod okiem wykwalifikowanej kadry osób żeglowały na  łodziach kabinowych, po różnych zakątkach Jeziora Solińskiego. No Valid Folder Selected

W trakcie imprezy uczestnicy mieli zagwarantowane: dwa noclegi i pełne wyżywienie w Pensjonacie Szeptucha Polańczyk w Polańczyku możliwość nabywania umiejętności żeglarskich, żeglując na łodziach kabinowych po Jeziorze Solińskim pod nadzorem doświadczonych sterników (osób posiadających uprawnienia żeglarskie) opiekę ratowniczą podczas imprezy różnorodne zajęcia mające na celu integrację środowiska dzieci niepełnosprawnych wieczorem ognisko i pieczenie kiełbaski oraz śpiewanie szant. Pogoda była fantastyczna słoneczko połączone z wiatrem co dawało nam możliwości żeglowania po przepięknym jeziorze .

Więcej zdjęć na  https://drive.google.com/open?id=0B_SsaaNUdiphREN3M1lJWHJsU1k

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content