Przejdź do treści
PIERWSZA PREMIERA W INTERNETOWYM TEATRZE DLA SZKÓŁ
9 września 2014

PIERWSZA PREMIERA W INTERNETOWYM TEATRZE DLA SZKÓŁ

W roku szkolnym 2014/2015 będzie kontynuowany projekt INTERNETOWEGO TEATRU TVP DLA SZKÓŁ. Ideą tego projektu jest dotarcie z kulturą i sztuką do dzieci i młodzieży przy wykorzystaniu szerokopasmowego Internetu. Grany na żywo spektakl odbierany jest  bezpłatnie, w tym samym czasie przez kilkutysięczną uczniowską społeczność w całej Polsce za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej. Do udziału typowane są zgłaszające się szkoły, a do współpracy zapraszane najlepsze teatry w całej Polsce. Już 12 września o godz. 11:00, w naszej szkole, w ramach  Internetowego Teatru TVP dla Szkół pierwsza premiera. Koordynatorem projektu są: M.Hajduk i A.Nalepa-Proszowska. Osoby współodpowiedzialne za stronę techniczną i organizacyjną na terenie szkoły: M.Król-Moździerz, K.Lewtak, M.Solarska- Cieśla, P.Stachnik  Na sam początek przygotowano „Krawca Niteczkę” w wykonaniu Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum”. Zapraszamy uczniów Gimnazjum do obejrzenia tego spektaklu do sali numer 8.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content