Przejdź do treści
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017
21 czerwca 2017

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017

Laureaci powiatowych zawodów sportowych

1.  XII Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego – 22.03.2017r.
Kamil Nawracaj I miejsce w grupie I
Armatys Andrzej II miejsce w grupie III

Laureaci wojewódzkich zawodów sportowych

1.W V Podkarpackim Mitingu Kolarskim Olimpiad Specjalnych w Tarnobrzegu – 22.09.2016r. Na dystansie:
4000m złoty medal: Dawid Kliś oraz srebrny medal: Jarosław Maziarka
2000m srebrny medal: Mateusz Kwiatek oraz brązowy medal: Kordian Jurkowski i 4 miejsce zajął Dawid Gulis
2. W Wojewódzkim Turnieju Warcabowym w Jarosławiu – 20.10.2016r.
Piotr Świątek – III miejsce kategorii indywidualnej
Mateusz Kontrabecki i Mateusz Kwiatek – III miejsca w kategorii drużynowej jako uczniowie gimnazjum
Dawid Kliś i Piotr Świątek – III miejsce  w kategorii drużynowej jako uczniowie SPdP  
3. W XII Podkarpackiego Mityngu w Trójboju Siłowym „Olimpiad Specjalnych” w Tarnobrzegu – 09.11.2016r
Dawid Gulis – I miejsce w swojej grupie
Mateusz Kwiatek  – I miejsce w swojej grupie
4. W XVI Podkarpackim Turnieju Tenisa Stołowego „Olimpiad Specjalnych” w Tarnobrzegu – 09.11.2016r.
Dawid Kliś, Kamil Nawracaj oraz Michał Zaborowski – I miejscach w swoich grupach sprawnościowych
Piotr Świątek – III miejsce w swojej grupie.
Dawid Kliś i Kamil Nawracaj – I miejsce  w grze deblowej.
5. VI Podkarpacki Turniej Bowlingowy „Olimpiad Specjalnych” w Dębicy – 15.04.2017r.
Grupa I – III miejsce Weronika Czerepak, II miejsce Kaja Zbylut
Grupa II – II miejsce Jagoda Jakubek
Grupa II – IV miejsce Piotr Świątek, II miejsce Kamil Jurkowski
Grupa III – IV miejsce Grzegorz Nykiel
Grupa V – III miejsce Jarosław Maziarka
6. Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Polska w Rudniku nad Sanem – 02.03.2017r. Zawodnicy w składzie zespołu: Dawid Kliś, Kamil Nawracaj, Dawid Gulis, Kordian Jurkowski, Dawid Czuba, Mateusz Kwiatek – zajęli II miejsce
7. XIII Podkarpacki Miting Lekkoatletyczny „Olimpiad Specjalnych” w Stalowej Woli – 06.06.2017r.
Kamil Nawracaj pchnięcie kulą – II miejsce, bieg 200m – II miejsce
Dawid Gulis pchnięcie kulą – I miejsce, bieg 100m – I miejsce
Dawid Kliś bieg 800m – I miejsce, bieg 400m – I miejsce
Michał Zaborowski bieg 200m – II miejsce, bieg 400m – I miejsc
Jarosław Maziarka bieg 100m – III miejsce, bieg 200m – V miejsce
Joanna Klisiewicz bieg 800m – II miejsce, bieg 400m – II miejsce
Sylwia Wojtuła bieg 800m – III miejsce, bieg 400m – III miejsce
sztafeta 4×100 w składzie: Kamil Nawracaj, Michał Zaborowski, Dawid Kliś i Dawid Gulis zajęła II miejsce
8. XII Podkarpacki Turniej Piłki Nożnej „Olimpiad Specjalnych” w Jarosławiu – 31.05.2017r.
Reprezentacja naszej szkoły w składzie:  Dawid Kliś, Kamil Nawracaj, Dawid Gulis, Kordian Jurkowski, Dawid Czuba, Mateusz Kwiatek, Jarosław Maziarka po ciężkich zmaganiach zajęła VI miejsce.

Laureaci ogólnopolskich zawodów sportowych

1. XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej 7-osobowej Drużyn Męskich i Żeńskich Olimpiad Specjalnych w Koninie – 06-09.10.2016r. Na turnieju reprezentowali nas uczniowie: Dawid Kliś i  Kamil Nawracaj
Drużyna podkarpacka  podczas tych rozgrywek zajęła I miejsce zdobywając złoty medal.
2. V Ogólnopolski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych w Katowicach – 03.11.2016r
w grze synglowej zarówno Grzegorz Nykiel i Kamil Jurkowski zajęli IV miejsce
natomiast w grze deblowej ci sami zawodnicy zajęli I miejsce
3. VIII Ogólnopolski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych w Katowicach – 03.11.2016r.
Sylwia Wojtuła – 25m klasycznym II miejsce i 50m klasykiem III miejsce
Joanna Klisiewicz – 50m grzbietem I lokata i 25m grzbietem III miejsce
Michał Zaborowski – 50m grzbietem II lokata i 25m dowolnym  III miejsce
Mateusz Kwiatek – 50m klasycznym I miejsce i 25m klasykiem II lokata
Nasi zawodnicy startowali również w sztafecie 4x25m stylem dowolnym plasując się na I miejscu
4. XI Ogólnopolski Mityng Trójboju Siłowego  Olimpiad Specjalnych w Jędrzejowie 26 – 28.05.2017r.
Mateusz Kwiatek uczeń naszej szkoły znalazł się w składzie reprezentacji województwa i po dwudniowych zmaganiach zdobył:  
w martwym ciągu – brązowy medal
w wyciskaniu na ławeczce – brązowy medal
w przysiadzie – srebrny medal: co w generalnej klasyfikacji dało mu III miejsce

Najnowsze wpisy

Skip to content