Przejdź do treści
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2015/2016
23 czerwca 2016

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2015/2016

1. Miting Pływacki Olimpiad Specjalnych w Kolbuszowej – 28.01.2016r.
Klisiewicz Joanna – I miejsce grzbiet 25m , I miejsce grzbiet 50m
Wojtuła Sylwia – I miejsce klasyczny 25m, I miejsce klasyczny 50m
Knot Krzysiek – I miejsce dowolny 25m, I miejsce grzbiet 25m
Kwiatek Mateusz – II miejsce klasyczny 25m, IV miejsce klasyczny 50m
Zaborowski Michał – I miejsce dowolny 25m, II miejsce grzbiet 50m
Wołowiec Aneta – V miejsce klasyczny 25m, IV miejsce grzbiet 25m
2. Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Polska – 10.03.2016r.
Uczestnicy :  Kliś Dawid, Nawracaj Kamil, Gulis Dawid, Jurkowski Kordian, Wołowiec Mateusz, Knot Krzysztof, Kwiatek Mateusz – (III miejsce)
3. XI Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego ? 22.03.2016r.
Kliś Dawid – (I miejsce)
Armatys Andrzej – (II miejsce)
Jurkowski Kamil – (III miejsce)
4. V Podkarpacki Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych w Dębicy -17.03.2016r.
Zbylut Kaja  (III miejsce)
Czerepak Weronika (I miejsce)
Głogowski Maciej (II miejsce)
Jurkowski Kamil (III miejsce)
Jurkowski Kordian (I miejsce)
Świątek Piotr i Jurkowski Kamil – w grze deblowej (I miejsce)
5. I Powiatowy Rajd Ekologiczny „Wędrówki po powiecie dębickim” w Chotowej – 05.04.2016r.
W Rajdzie uczestniczyło trzynastu uczniów naszej szkoły.
6. V  Memoriał Sportowy im.Jana Pawła II pod patronatem Olimpiad Specjalnych – 06-07.04.2016r.
Uczestnicy: A. Klisiewicz, S. Wojtyła,  A. Wołowiec,  D. Gulis, K. Knot, M. Kwiatek Wszyscy zawodnicy zdobyli pamiątkowe medale oraz dyplomy.
7. VIII Podkarpackim Mityngu  w Biegach Przełajowych w Grębowie – 11.05.2016r.
Studzińska Patrycja – bieg 800m (II miejsce)
Wojtuła Sylwia – bieg 800m (I miejsce)
Klisiewicz Joanna – bieg 800m (I miejsce)
Knot Krzysztof – bieg 800m (I miejsce)
Kliś Dawid – bieg 1500m (I miejsce)
Wołowiec Mateusz – (IV miejsce)
8. XII Mityng Lekkoatletyczny  w Stalowej Woli – 7-8.06. 2016r.
Klisiewicz Joanna – bieg 800m i 400m (II miejsce), sztafeta 4x100m (III miejsce)
Wojtuła Sylwia – bieg 100 i 200m (I miejsce)
Knot Krzysztof – pchnięcie kulą (II miejsce), bieg 800m (I miejsce), sztafeta 4x400m (III miejsce)
Nawracaj Kamil – pchnięcie kulą (I miejsce), bieg 200m (II miejsce), sztafeta 4x400m (III miejsce)
Kliś Dawid – bieg 400m (I miejsce) i 800m (II miejsce), sztafeta 4×400 (III miejsce)
9. XI Podkarpacki Turniej Piłki Nożnej Drużyn 7-osobowych Olimpiad Specjalnych w Jarosławiu – 16.06.2016r.
Reprezentowali nas zawodnicy: Kliś Dawid, Nawracaj Kamil, Krzysztof Knot, Jurkowski Kordian,  Gulis Dawid, Wołowiec Mateusz, Kwiatek Mateusz.
Nasza drużyna zajęła IV miejsce.

Skip to content