Przejdź do treści
OSIĄGNIĘCIA 2012/13
28 lutego 2013

OSIĄGNIĘCIA 2012/13

2,3 r.n.
Hubert Stachnik – udział w przedstawieniach szkolnych
Patrycja Świątek – udział w jasełkach szkolnych
Patrycja Wnęk
– udział w jasełkach szkolnych

4,5 r.n.
Mateusz Kontrabecki
– wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym

6 r.n.
Mateusz Kwiatek
– II miejsce w XV Wojewódzkim Turnieju Warcabowym w Jarosławiu, I miejsce na 50 m stylem klasycznym w XI Mitingu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Kolbuszowej

I Guz A
Dawid Kliś – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bocce Olimpiad Specjalnych , III miejsce w Powiatowym Turnieju Warcabowym.
Gabriel Fryz – IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym ” Moje marzenia mój świat”.

I/II Guz
Kaja Zbylut – V miejsce w Zawodach Pływackich w  Kolbuszowej.    
Aneta Wołowiec – uczestniczyła w Religijnym Konkursie Recytatorskim.
Kamil Jurkowski – Srebrny Medal w IV Ogólnopolskim Turnieju  w Bowlingu Olimpiad Specjalnych w Poznaniu.

III Guz A
Paulina Słąba
– wyróżnienie  w Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.

I PA
Kamil Nawraca
j – I miejsce w skoku w dal, I miejsce w biegu na 400m, I miejsce w sztafecie 4x 100m w Ogólnopolskim Mitingu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych w Koninie.

I P C
Patrycja Bandyk
– I miejsce w IV Szkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej.
Diana Hołota – II miejsce w IV Szkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej.

Maciej Głogowski – I miejsce w XI Mitingu Pływackim w Kolbuszowej.
II P B
Dominika Nowick
a – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej Dębica 2012r.

II P C
Joanna Klisiewic
z – I i II miejsce w XI Podkarpackim Mitingu Pływackim Olimpiad Specjalnych Kolbuszowa.

II/III P
Adrian Cyme
r – II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu.

III P B
Paweł Bogdanowicz – II miejsce w deblu w IV Ogólnopolskim Turnieju Olimpiad Specjalnych w Bowlingu w Poznaniu, Brązowy i Srebrny Medal w XI Podkarpackim Mitingu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Kolbuszowej ,  III miejsce w Przeglądzie Piosenki Harcerskiej , Żołnierskiej i Patriotycznej w Rudniku. Monika Szymona – III miejsce w Przeglądzie Piosenki Harcerskiej , Żołnierskiej i Patriotycznej w Rudniku.
Kamil Kliś – I miejsce w Szkolnym Turnieju Warcabowym , I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu , wyróżnienie w XXI Finale Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej w Dębicy.
Joanna Kilian – Srebrny i Brązowy Medal w XI Podkarpackim Mitingu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Kolbuszowej.

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content