Przejdź do treści
ORGANIZOWANIE URODZIN W BERGAMOTCE
4 listopada 2016

ORGANIZOWANIE URODZIN W BERGAMOTCE

Dnia 28 października 2016 r. uczennice klasy III PC, po praktykach w restauracji, garmażerni i hotelu  miały okazję zdobyć kolejną umiejętność: organizowania przyjęcia okolicznościowego.No Valid Folder Selected

Zdarzała się dobra sposobność, bo właśnie Kamilka obchodziła swoje urodziny. Połączyłyśmy więc przyjemne z pożytecznym i  wybrałyśmy się do miejsca wprost idealnego na taką okazję. „Bergamotka” – bo o niej mowa, mająca swe lokum przy ul. Słowackiego 8 w Dębicy, tuż koło I LO – to przytulne bistro, które oprócz kawy, herbaty, gorącej czekolady, świeżo wyciskanych soków owocowych i ciast serwuje swoim gościom domowe zupy, krokiety, gołąbki…Ale jej nietypowa oferta to organizowanie zabaw interaktywnych, warsztatów tematycznych i przyjęć typu: urodziny, imieniny, wieczór panieński, jubileusz czy zaręczyny. Znajdzie się tu też kącik do odrabiania zadań i spotkań z przyjaciółmi. Naszą wizytę w „Bergamotce” rozpoczęłyśmy od dekoracji stołu dla Kamilki: nauki składania serwet, ustawiania świec, ozdabiania swoich ciastek bitą śmietaną i mandarynkami. Pani Marta Paździor przygotowała dla solenizantki miłą niespodziankę: torcik z wystrzałową świeczką oraz truskawkowy, bezalkoholowy szampan. Po złożeniu życzeń koleżance dziewczęta wzięły się do pracy przy urządzaniu przyjęcia urodzinowego dla kilkuletniej klientki i jej gości. A więc stoły, krzesła, serwetki, talerzyki, kubeczki, ozdoby, urodzinowe czapeczki i balony poszły w ruch. Liliowo – różowa stylizacja wyglądała uroczo. Przyjemność i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy była obustronna. Pozostało tylko podziękować właścicielce „Bergamotki” za dostarczenie nowych, wartościowych doświadczeń uczennicom Szkoły Przysposabiającej do Pracy, mamie Kamilki za urodzinowy poczęstunek oraz pani Monice Król- Moździerz i klasie I PB za przygotowanie zdjęć do prezentacji na naszej stronie internetowej.    

 

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content