Przejdź do treści
OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY AKADEMIA DOJRZEWANIA
15 lipca 2014

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY AKADEMIA DOJRZEWANIA

Dziewczęta z klas gimnazjalnych i szkoły przysposabiającej do pracy uczestniczyły w warsztatach w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Akademia dojrzewania”.

Spotkania odbywały się cyklicznie od kwietnia do czerwca. Uczestniczki warsztatów miały okazję otrzymać rzetelną wiedzę dotyczącą ważnego etapu w ich życiu, jakim jest okres dojrzewania. Podejmowane były również dyskusje na tematy związane z seksualnością i miłością. Podczas zajęć odgrywano scenki rodzajowe mające na celu wyćwiczenie zachowań asertywnych. Warsztaty prowadziły panie Marta Reguła i Jadwiga Parys

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content