Przejdź do treści
NOWY BUS NA NOWY ROK
22 grudnia 2016

NOWY BUS NA NOWY ROK

Dnia 19 grudnia 2016 roku Starostwo Powiatowe w Dębicy przekazało uczniom Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy nowy dziewięcioosobowy Ford Transit Custom zakupiony za ponad 130 tys. zł. Dotacja z PFRON-u pozyskana w ramach „Programu wyrównywania różnic miedzy regionami III” wyniosła 75 tys.zł. No Valid Folder Selected

Kupno busa to jeden z elementów poprawy warunków kształcenia, terapii i wychowania naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy panu staroście Andrzejowi Regule i wicestaroście powiatu dębickiego Mateuszowi Paskowi za ogromne zaangażowanie oraz radnym powiatowym i pracownikom Wydziału Rozwoju,Inwestycji i Zamówień Publicznych za wspieranie realizacji tego zadania. Dzięki ich determinacji nasi uczniowie będą teraz mogli bez zbędnych ograniczeń uczestniczyć w zawodach sportowych, turniejach, przeglądach artystycznych oraz w rehabilitacji ruchowej, społecznej i zawodowej. Do tej pory takie wyjazdy były sporadyczne ze względu na skromne fundusze, którymi dysponowała placówka. Przy organizacji wyjazdów dzieci ze sprzężonymi niepełnosprawnościami byliśmy zmuszeni do proszenia o pomoc sponsorów z zaprzyjaźnionych firm. Teraz nasi uczniowie będą mogli korzystać z wygodnego,dostosowanego do ich potrzeb transportu, by podczas powiatowych, wojewódzkich czy ogólnopolskich imprez prezentować swoje umiejętności i zdobywać  kolejne medale, dyplomy i puchary!

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content