Przejdź do treści
„NAKRĘĆ SIĘ DLA DOMINIKI!” – AKCJA ZBIERANIA NAKRĘTEK
24 listopada 2020

„NAKRĘĆ SIĘ DLA DOMINIKI!” – AKCJA ZBIERANIA NAKRĘTEK

Od 23 listopada br. trwa akcja „Nakręć się dla Dominiki!”, której celem jest zbiórka plastikowych nakrętek. Dzięki zebraniu jak największej ilości nakrętek, będzie możliwe sfinansowanie zakupu specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla Dominiki, która jest uczennicą Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy.

Dominika ma 11 lat. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę oraz niepełnosprawność intelektualną w stopniu głębokim. Wymaga stałej opieki rodziców. Mimo to, na co dzień jest uśmiechniętą i pogodną dziewczynką.

Dzięki uzbieraniu potrzebnej ilości nakrętek, czas oczekiwania na zakup wózka nie będzie zbyt długi i zdecydowanie poprawi komfort życia Dominiki. W związku z tym zachęcamy do udziału w tej akcji, w której wystarczy pamiętać, że niepotrzebne nakrętki wystarczy wrzucić do wskazanych punktów. Pomaganie nigdy nie było prostsze!

Składamy podziękowania Zespołowi Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy za pomoc w organizacji zbiórki. Dziękujemy również lokalom gastronomicznym za pomoc w zbiórce, a także wszystkim tym, którzy zechcą włączyć się w pomoc i przekazać nakrętki.

Nakrętki można składać w następujących miejscach:

  • Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy, ul. Rzeszowska 78;

  • Metalowe serce przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28;

  • Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka (5 piętro w budynku Starostwa Powiatowego) w Dębicy, ul. Parkowa 28;

  • Starostwo Powiatowe w Dębicy, ul. Parkowa 28 (4 piętro);

  • II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy, ul. Sportowa 24;

  • Pizzeria Quattro – Dębica, ul. Głowackiego 51;

  • Pizzeria Omerta – Dębica, ul. Wielopolska 45A;

  • Bergamotka Bistro – Dębica, ul. Słowackiego 8.

Najnowsze wpisy

Skip to content