Przejdź do treści
NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY
17 kwietnia 2014

NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY

W dniu 16 kwietnia 2014r.odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie szkolnego konkursu świątecznego na  ” Najpiękniejszy stroik wielkanocny „.

No Valid Folder Selected

W konkursie wzięły udział: kl.5,6 r.n., kl.I/II GUZA, kl.I PB, kl.I/II PC, kl.II PB, kl.II/III PE, wychowankowie świetlicy szkolnej,podopieczni świetlicy szpitalnej,uczniowie uczęszczający  na kółko plastyczne oraz uczennica kl.II/III GUZA – Aneta Wołowiec. Wszystkie prace zarówno te grupowe jak i indywidualne zostały wykonane różnorodnymi i ciekawymi technikami. Zasługują one na wyróżnienie i wzbudzają podziw. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni.

 

Organizatorami tego konkursu były:p.E.Wąchadło,p.M.Hajduk,p.A.Skiba i p.A.Sobolak. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content