Przejdź do treści
MITING KOLARSKI 2019
18 października 2019

MITING KOLARSKI 2019

W dniu 26.09.2019 r. pięcioosobowa ekipa kolarska reprezentowała naszą szkołę (Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy) podczas VIII Podkarpackiego Mitingu Kolarskiego ?Olimpiad Specjalnych? zorganizowanego w Tarnobrzegu.  Nasi kolarze podczas tych zawodów zdobyli pięć medali, spisując się znakomicie na trasie mitingu podczas pięknej rywalizacji w swoich grupach sprawnościowych. No Valid Folder Selected Na dystansie 4000m bezkonkurencyjna była Sylwia Wojtuła zdobywając złoty medal. Na tym samym odcinku Bernadetta Różańska uplasowała się na II pozycji. Natomiast Patrycja Blicharz pokonała dystans 2000m zajmując II lokatę. Wspaniale zaprezentował się Dawid Czuba jadąc na odcinku 4000m  po raz pierwszy i zdobywając I miejsce. Ten sam dystans pokonał również Dawid Kliś lokując się na  II miejscu. Trasa wyścigu przebiegała wzdłuż malowniczego Jeziora Tarnobrzeskiego. Wysiłek włożony w wyścig  oraz zdobyte medale dały naszym zawodnikom dużo satysfakcji i radości. Opiekę nad uczniami sprawował Łukasz Drąg. Celem tych zawodów jest popularyzacja kolarstwa jako dyscypliny dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, jak również wdrażanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz kształtowanie nawyku zdrowej rywalizacji.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content