Przejdź do treści
MILI GOŚCIE Z PUSTKOWA OSIEDLA
28 stycznia 2019

MILI GOŚCIE Z PUSTKOWA OSIEDLA

24 stycznia br. w progach naszej szkoły gościliśmy klasę VI a wraz z wychowawcą p. Anną Starzak i p. Beatą Parys. Uczniowie przyjechali do nas z Pustkowa Osiedla, by uczestniczyć w Jasełkach Bożonarodzeniowych. Miłych gości przywitała p. Karina Watoła. Widzowie zachwycili i wzruszyli się pięknym występem, nagradzając aktorów gromkimi brawami. Na koniec nie zabrakło również wspólnego kolędowania. Wizyta w naszej szkole stała się okazją do wzmocnienia więzi między uczniami i początkiem wzajemnej współpracy.  No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content