MIKOŁAJ 2015
8 grudnia 2015

MIKOŁAJ 2015

W dniu 4 grudnia do naszej szkoły przybył Mikołaj i jego pomocnicy. Dla każdego ucznia przygotowali paczkę, dobre słowo oraz słodki poczęstunek. Uczniowie odwdzięczyli się Mikołajowi uśmiechem, radością i piosenką.

No Valid Folder Selected

Później panie M.Hajduk i A.Nalepa-Proszowska zaprosiły młodsze klasy na film o św. Mikołaju i zabawy rysunkowe. Wszyscy uczniowie byli szczęśliwi i zadowoleni. Ten dzień był cudowny dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu osób. Najszczersze podziękowania należą się Kochanym Rodzicom i Wychowawcom oraz paniom: A.Borkowskiej, E.Dudziak, M.Hajduk, E.Wąchadło, A.Chęciek, A.Jurkiewicz, N.Popiela, M.Krasoń, J.Klocek; a także uczniom z kl.II/III GuzB i harcerzom. Zdjęcia uczniów z Mikołajem wykonała pani M.Król-Moździerz. Koordynatorami tej uroczystości były panie K.Lewtak i A.Nalepa-Proszowska.