Przejdź do treści
MEMORIAŁ SPORTOWY W STALOWEJ WOLI
13 kwietnia 2017

MEMORIAŁ SPORTOWY W STALOWEJ WOLI

W dniach 29.03 -31.03.2017r w Stalowej Woli po raz szósty odbył się Memoriał Sportowy im.Jana Pawła II pod patronatem Olimpiad Specjalnych. Zespół Szkół Specjalnych reprezentowali : A .Klisiewicz, S .Wojtuła, J.Maziarka, K.Zbylut, D.Kliś, M.Kwiatek.Pod opieką instruktora U.Burkat i M.Kramarza zawodnikom udało się wraz z pozostałymi uczestnikami imprezy, którzy w tym roku dopisali bardzo tłumnie, pokonać rekordową liczbę dystansów. Memoriał składał się z części biegowej oraz pływackiej, gdzie uczestnicy mieli do pokonania tyle dystansów ile dni trwał pontyfikat Jana Pawła II. Atmosfera jak co roku była bardzo podniosła. Zawodnicy dali z siebie wszystko pokonując własne ograniczania i słabości. Godzinę śmierci Ojca Świętego uczczono minutą ciszy i odśpiewaniem „Barki”. O godzinie osiemnastej odbyła się w Kaplicy Akademickiej odbyła się msza świętą dla uczestników Memoriału ze szczególnym błogosławieństwem relikwiami Jana Pawła II. Uczestnicy  otrzymali pamiątkowe jubileuszowe dyplomy oraz medale z wizerunkiem papieża . No Valid Folder Selected

Skip to content