Przejdź do treści
MAMA, TATA I JA – ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ RODZINY
14 czerwca 2019

MAMA, TATA I JA – ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ RODZINY

4 czerwca b.r. w Sportowej Stodole „Wisłoka” obchodziliśmy Dzień Rodziny pod hasłem „Mama, Tata i Ja”. W tym szczególnym dniu, uczniowie naszej szkoły świętowali wraz ze swoimi rodzicami oraz innymi członkami rodziny, których zaprosili na to wydarzenie. No Valid Folder Selected

Imprezę otworzyła część artystyczna, podczas której uczniowie zaprezentowali przedstawienie „Dzień z życia fit rodziny”, wiersze okolicznościowe, instrumentalizację, popisy wokalne oraz Hymn Rodziny. Po wrażeniach artystycznych, dzieci wraz ze swoimi gośćmi wzięli udział w zabawie tanecznej, która była prowadzona i urozmaicana różnymi grami przez parę znakomitych wodzirei – Joannę i Marcina Pyciów. W ciągu tego dnia nie zabrakło rozrywek – można było wziąć udział w konkursie plastycznym, zawodach sportowych, spróbować grillowanych kiełbasek i przepysznej waty cukrowej oraz wziąć udział w rodzinnych sesjach fotograficznych. Ten pełen wrażeń dzień w piękny sposób przypomniał wszystkim, jak bardzo ważna jest rodzina i stał się wspaniałą okazją do zintegrowania dzieci, rodziców i nauczycieli. W naszej pamięci na długo pozostaną przyjemne wspomnienia z tego dnia.

 

Zorganizowanie tej uroczystości było możliwe dzięki Stowarzyszeniu „Z Potrzeby Serca”, Starostwu Powiatowemu w Dębicy oraz naszym sponsorom.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetniania tego dnia: dzieciom, rodzicom, nauczycielom oraz wolontariuszom z II LO w Dębicy.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content