Przejdź do treści
MALUJEMY BOMBKI Z FIRMĄ LABO FARB
19 grudnia 2016

MALUJEMY BOMBKI Z FIRMĄ LABO FARB

16 grudnia br. w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne z dekorowania bombek zorganizowane przez firmę Labofarb.  No Valid Folder Selected

W warsztatach wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Efektem pracy były pięknie ozdobione farbami akrylowymi bombki choinkowe. Serdecznie dziękujemy Państwu Monice i Markowi Różańskim za życzliwość i serce otwarte na potrzeby osób niepełnosprawnych. Upominki ufundowane przez firmę Labofarb bardzo ucieszyły naszych podopiecznych. Koordynatorzy warsztatów: Magdalena Sroczyńska, Krystyna Gałat, Anna Jurkiewicz.

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content