Przejdź do treści
LAUREACI II SZKOLNEJ OLIMPIADY UMIEJETNOŚCI  MATEMATYCZNYCH
10 kwietnia 2015

LAUREACI II SZKOLNEJ OLIMPIADY UMIEJETNOŚCI MATEMATYCZNYCH

Komisja konkursowa  II  Szkolnej Olimpiady Umiejętności Matematycznych w składzie: p. Bogusława Strzyż – przewodnicząca, opiekun uczniów gimnazjum; p. Anna Borkowska – z – ca przewodniczącego; opiekun uczniów SPdP; p. Ewelina Dudziak – koordynator, opiekun uczniów szkoły podstawowej po podliczeniu sumy zdobytych żetonów w części ustnej oraz punktów za wykonanie zadań arytmetycznych w części pisemnej dnia 10 kwietnia 2015 roku ogłosiła listę zwycięzców: No Valid Folder Selected

–  w kategorii klas IV- VI szkoły podstawowej:
I miejsce – Mateusz Kontrabecki
II miejsce – Sylwia Wojtuła  
II miejsce – Hubert Stachnik
– w kategorii klas I – III gimnazjum:  
I miejsce – Patrycja Studzińska
II miejsce – Bernadetta Różańska
III miejsce – Aneta Wołowiec
III miejsce – Dawid Kliś
– w kategorii klas I – III Szkoły Przysposabiającej  do Pracy
I miejsce – Mateusz Wołowiec
II miejsce – Dawid Gulis
II miejsce – Waldemar Bełzo
III miejsce – Barbara Bazuła

Za zdobycie I, II i III miejsca laureatom II Szkolnej Olimpiady Umiejętności Matematycznych dyrekcja wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez członków komisji. Również drobne upominki otrzymali pozostali uczestnicy olimpiady oraz aktorzy, biorący udział w inscenizowanym zadaniu tekstowym. Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnych edycjach konkursu. Gratulujemy zwycięzcom i nauczycielom pracującyjącym z nagrodzonymi uczniami. Zdjęcia z tego wydarzenia wykonała p. Monika Król – Moździerz.

Skip to content