Przejdź do treści
KOORDYNACJA WZROKOWO-RUCHOWA
6 kwietnia 2020

KOORDYNACJA WZROKOWO-RUCHOWA

Drodzy Uczniowie i Drodzy Rodzice!
Przed Nami kolejny tydzień nauki online. By ten czas był dobrze wykorzystany proponujemy kilka ćwiczeń. Dziś skupimy się na koordynacji wzrokowo – ruchowej. Koordynacja wzrokowo-ruchowa to umiejętność łączenia tego, co spostrzegamy przy pomocy wzroku z tym, co wykonujemy przy pomocy narządów ruchu (rąk, nóg). Jest to niezbędna umiejętność do opanowania takich czynności jak: pisanie, rysowanie, wycinanie, lepienie, malowanie, manipulowanie i ćwiczenia gimnastyczne. Zachęcamy do ćwiczeń!
A. Sobolak; K. Pietryszko

http://zssdebica.edu.pl/pliki2/cwiczeniakoordynacjiwzrokoworuchowej1.pdf

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content