Przejdź do treści
KONKURS ŚWIĄTECZNY „NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ”
20 grudnia 2015

KONKURS ŚWIĄTECZNY „NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ”

W dniu 18 grudnia 2015 r. miało miejsce w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego konkursu bożonarodzeniowego ” na najpiękniejszą bombkę choinkową”. No Valid Folder Selected No Valid Folder Selected

Konkurs został ogłoszony pod koniec listopada 2015 r. Wzięły w nim udział następujące klasy: kl. 3 r.n., kl. 4,5 r.n.,kl. 6 r.n., kl. I GUZ „A”, kl. II/III GUZ „B”, kl. II PA, kl. II/III PA, kl. II/III PB, kl. II/III PC, kl. III PE, świetlica szpitalna oraz uczniowie indywidualni: Artur Romański z kl.1,2 r.n., Aneta Wołowiec z kl. II/III GUZ „C”, Agnieszka Stachnik, Angelika Skrzypek,Ewelina Kloc, Magdalena Pociask, Dawid Gulis, Paweł Kulig z kl. III PD, Patrycja Świątek – nauczanie indywidualne. Wszystkie bombki zostały wykonane ciekawymi technikami plastycznymi. Decyzją jury spośród wszystkich bombek zostały wybrane te najpiękniejsze,wyróżnione,zrobione przez następujących uczniów: Agnieszkę Stachnik i Angelikę Skrzypek z kl.III PD, kl. II/III GUZ „B” oraz dzieci ze świetlicy przy ZOZ w Dębicy. Wyróżnieni uczniowie jak i ci, którzy wykonali prace indywidualnie i samodzielnie zostali szczególnie nagrodzeni. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali słodycze. Nagrody wręczyła uczniom p.dyrektor M. Biłas. Prace uczniów biorących udział w konkursie wykonane zostały pod kierunkiem następujących nauczycieli: p. D. Wadas, p. A. Żądło, p. A. Jurkiewicz,  p. M.Hajduk,  p. A. Nalepy – Proszowskiej, p. M. Król – Moździerz, p. E. Góreckiej, p. B. Kołodziej, p. M.Toczyńskiej – Ożóg. Organizatorami konkursu były panie: E. Wąchadło, A. Skiba i A. Sobolak. Zapraszamy do udziału w kolejnych plastycznych konkursach świątecznych. 

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content