Przejdź do treści
KONKURS WIELKANOCNY 2015
1 kwietnia 2015

KONKURS WIELKANOCNY 2015

W dniu 31 marca 2015r.tuż po Apelu wielkanocnym odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego konkursu świątecznego na ” Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną „. No Valid Folder Selected
W tegorocznym konkursie wzięły udział klasy: kl.1,2,3 r.n., kl.5 r.n., kl.I GUZ „A”, kl.II GUZ „A”, kl.II GUZ „B”, kl.III GUZ „A”, kl.II PA, kl.II PC, kl.II/III PE oraz podopieczni świetlicy szpitalnej. Wszystkie prace były wykonane grupowo, różnorodnymi i ciekawymi technikami. Niektóre z nich zasługują na szczególne wyróżnienie i mogą stanowić ozdobę wielkanocnego stołu. Część z nich została wystawiona i sprzedana podczas IX Powiatowego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem wielkanocnym w dniu 29 marca 2015r. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali jak zwykle jednakowo nagrodzeni. Organizatorami tego przedsięwzięcia były: p.E.Wąchadło, p.A.Skiba i p.A.Sobolak.

 

 

 

 

 

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

17 czerwca 2024

Szkolny Rajd Rowerowy
Szkolny Rajd Rowerowy

16 czerwca 2024

Szkolny Turniej Badmintona
Szkolny Turniej Badmintona

16 czerwca 2024

Poznajemy atrakcje Dębicy
Poznajemy atrakcje Dębicy

16 czerwca 2024

Skip to content