Przejdź do treści
KONKURS SZKOLNY „NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ”
21 grudnia 2017

KONKURS SZKOLNY „NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ”

W dniu 19 grudnia 2017 r. odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego konkursu bożonarodzeniowego ” Na najpiękniejszą bombkę choinkową „. No Valid Folder Selected

W konkursie wzięło udział osiemnastu uczniów. Byli to następujący uczniowie  ze Szkoły Podstawowej, z Gimnazjum i ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy: O. Kilian, M. Dydo i S. Przybyło z kl. 1, 2 r.n., A. Dubiel, J. Fryz, A. Kilian, K. Kuta, T. Mądro, K. Pluta z kl. 2,3 r.n., A. Romański z kl. 3 r. n. , N. Hołota i P. Świątek z kl. 5,6 r.n., J. Jaje z kl. III GUZ” B „, O. Głodek z kl. III GUZ ” C „, W. Czerepak z kl. II PA , J. Maziarka z kl. II PB, K. Jurkowski i K. Rokita z kl. II / III PA.Wszyscy uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni i nagrodzeni za pomysły i ciekawą technikę wykonania świątecznych bombek. Wykonali je z pomocą mam i pod kierunkiem nauczycieli. Prace uczniów można było podziwiać na świątecznym kiermaszu w szkole w dniu 20 grudnia b.r., zorganizowanym przez mamy zaangażowane w działalność na rzecz Stowarzyszenia ” Z Potrzeby Serca ” . Dochód ze sprzedaży ich przeznaczony był na cele tego stowarzyszenia i na cele świetlicy szkolnej. Organizatorami tego konkursu były panie: E. Wąchadło, A. Skiba i A. Sobolak, które serdecznie dziękują wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content