Przejdź do treści
KONKURS SZKOLNY „NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ”
21 grudnia 2017

KONKURS SZKOLNY „NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ”

W dniu 19 grudnia 2017 r. odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego konkursu bożonarodzeniowego ” Na najpiękniejszą bombkę choinkową „. No Valid Folder Selected

W konkursie wzięło udział osiemnastu uczniów. Byli to następujący uczniowie  ze Szkoły Podstawowej, z Gimnazjum i ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy: O. Kilian, M. Dydo i S. Przybyło z kl. 1, 2 r.n., A. Dubiel, J. Fryz, A. Kilian, K. Kuta, T. Mądro, K. Pluta z kl. 2,3 r.n., A. Romański z kl. 3 r. n. , N. Hołota i P. Świątek z kl. 5,6 r.n., J. Jaje z kl. III GUZ” B „, O. Głodek z kl. III GUZ ” C „, W. Czerepak z kl. II PA , J. Maziarka z kl. II PB, K. Jurkowski i K. Rokita z kl. II / III PA.Wszyscy uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni i nagrodzeni za pomysły i ciekawą technikę wykonania świątecznych bombek. Wykonali je z pomocą mam i pod kierunkiem nauczycieli. Prace uczniów można było podziwiać na świątecznym kiermaszu w szkole w dniu 20 grudnia b.r., zorganizowanym przez mamy zaangażowane w działalność na rzecz Stowarzyszenia ” Z Potrzeby Serca ” . Dochód ze sprzedaży ich przeznaczony był na cele tego stowarzyszenia i na cele świetlicy szkolnej. Organizatorami tego konkursu były panie: E. Wąchadło, A. Skiba i A. Sobolak, które serdecznie dziękują wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.

 

Najnowsze wpisy

Skip to content