Przejdź do treści
KONKURS RECYTATORSKI W JAŚLE – PEŁEN NAGRÓD !!!
12 marca 2014

KONKURS RECYTATORSKI W JAŚLE – PEŁEN NAGRÓD !!!

Dyplomy „ZA SZCZEGÓLNIE PIĘKNĄ RECYTACJĘ WIERSZA, OSOBOWOŚĆ SCENICZNĄ I CIEKAWĄ INTERPRETACJĘ TEKSTU podczas VII Konkursu Recytatorskiego „Grzeczność na co dzień w zachowaniu i w mowie” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w Jaśle dn. 04.03.2014 r.otrzymało aż trzech uczniów ZSS w Dębicy: PATRYCJA BANDYK, BEATA KMIECIK, KAMIL KLIŚ. MATEUSZ KONTRABECKI – reprezentujący szkołę podstawową otrzymał dyplom „za piękną recytację wiersza, odwagę i występ na scenie”.

No Valid Folder Selected

Wszyscy uczestnicy wyjechali z atrakcyjnymi nagrodami, bardzo miłymi wspomnieniami oraz podziwem dla organizatorów za perfekcyjnie zorganizowany konkurs. Prezentację artystyczną uczniów opracowała p.Bogusława Strzyż, a kostiumy sceniczne przygotowała p. Anna Chęciek. Autorem zdjęć jest p.E.Wawro.
Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie: http://www.twojejaslo.pl/lamiemy-bariery.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content