Przejdź do treści
KONKURS RECYTATORSKI W JAŚLE – PEŁEN NAGRÓD !!!
12 marca 2014

KONKURS RECYTATORSKI W JAŚLE – PEŁEN NAGRÓD !!!

Dyplomy „ZA SZCZEGÓLNIE PIĘKNĄ RECYTACJĘ WIERSZA, OSOBOWOŚĆ SCENICZNĄ I CIEKAWĄ INTERPRETACJĘ TEKSTU podczas VII Konkursu Recytatorskiego „Grzeczność na co dzień w zachowaniu i w mowie” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w Jaśle dn. 04.03.2014 r.otrzymało aż trzech uczniów ZSS w Dębicy: PATRYCJA BANDYK, BEATA KMIECIK, KAMIL KLIŚ. MATEUSZ KONTRABECKI – reprezentujący szkołę podstawową otrzymał dyplom „za piękną recytację wiersza, odwagę i występ na scenie”.

No Valid Folder Selected

Wszyscy uczestnicy wyjechali z atrakcyjnymi nagrodami, bardzo miłymi wspomnieniami oraz podziwem dla organizatorów za perfekcyjnie zorganizowany konkurs. Prezentację artystyczną uczniów opracowała p.Bogusława Strzyż, a kostiumy sceniczne przygotowała p. Anna Chęciek. Autorem zdjęć jest p.E.Wawro.
Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie: http://www.twojejaslo.pl/lamiemy-bariery.

 

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content