Przejdź do treści
KONKURS „ZAJĄCZKI,PISANKI, KURCZAKI…”
12 kwietnia 2014

KONKURS „ZAJĄCZKI,PISANKI, KURCZAKI…”

Dnia 8 kwietnia 2014r. w Galerii Sztuki MOK w Dębicy nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wernisaż prac Wojewódzkiego Konkursu „Zajączki, pisanki, kurczaczki „- ozdoby wielkanocne- zorganizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy we współpracy  ze Starostwem Powiatowym w Dębicy i Galerią Sztuki MOK w Dębicy.

No Valid Folder Selected

W wernisażu  wzięli udział przedstawiciele ośrodków i szkół specjalnych z terenu województwa podkarpackiego, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy oraz zaproszeni goście: p. Barbara Pelczar – Białek – dyrektor Wydziału Edukacji, p. Mariusz Trojan – wiceburmistrz  Dębicy, p. Barbara Pocheć – wicedyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, p. Elżbieta Kłęczek – dyrektor Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka oraz p. Ryszard Kucab – kierownik Galerii Sztuki MOK.
Do konkursu zakwalifikowano 64 prace uczniów z ośmiu placówek: Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w Mielcu, Ropczycach, Jaśle, Rudniku nad Sanem, Lubaczowie, Brzozowie, Strzyżowie oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Prace konkursowe wykonane były różnymi technikami (między innymi: origami modułowe, quilling,  prace w glinie i inne) z wykorzystaniem ciekawych materiałów. Wiosenna kolorystyka i pomysłowość  wykonanych ozdób wprowadziły uczestników wernisażu w klimat Świąt Wielkanocnych. Komisja konkursowa w składzie: p. Barbara Pelczar – Białek, p. Ryszard Kucab i p. Mariola Zając dokonała oceny prac i przyznała:
Kategoria I (kl. I – III)
I miejsce – Piotr Stawarz,  kl. III  – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Strzyżowie
II miejsce – Karina Wojtuń,  kl. III –  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzyżowie
III miejsce – Kacper Rączka, kl. III – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rudniku nad Sanem
Kategoria II (kl. IV- VI)
I miejsce -Jan Janiec- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rudniku nad Sanem
II miejsce – Przemysław Stopyra –  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
III miejsce – Sylwia Wojtuła,  –  Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy
Kategoria III (gimnazjum)
I miejsce – Janusz Pociask  – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ropczycach
II miejsce – Mateusz Kwiatek – Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy
III miejsce – Jakub Pawelak  –  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mielcu
Kategoria IV (szkoła przysposabiająca do pracy)
I miejsce- Justyna Switek –  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mielcu
II miejsce – Joanna Skibińska – Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
III miejsce – Mateusz Boroń- Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy
Nagrodzonym uczniom i ich nauczycielom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za przygotowanie pięknych prac konkursowych zachwycających pomysłowością, wykonaniem, różnorodnością technik i materiałów.
Dziękujemy również osobom prywatnym i instytucjom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego konkursu.

Małgorzata Toczyńska- Ożóg
Anna Jurkiewicz
Aneta Sobolak
Krystyna Gałat

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content