Przejdź do treści
KONKURS PLASTYCZNY „DĘBICA DAWNIEJ I DZIŚ”
18 września 2018

KONKURS PLASTYCZNY „DĘBICA DAWNIEJ I DZIŚ”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym  „Dębica dawniej i dziś” skierowanym do osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy w ramach obchodów 660- lecia lokacji Miasta Dębica. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy w Galerii MOK w Dębicy w dniu 30 października 2018 roku. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu – Marta Reguła i Joanna Janiec.

REGULAMIN

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content