Przejdź do treści
KONKURS NA POTRAWĘ PRO-ZDROWOTNĄ
28 kwietnia 2014

KONKURS NA POTRAWĘ PRO-ZDROWOTNĄ

Dnia 25.04.2014 roku w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs na potrawę pro-zdrowotną. W konkursie wzięły udział klasy gimnazjalne i przysposabiające do pracy.

No Valid Folder Selected

W smaczny nastrój uczniowie zostali wprowadzeni prezentacją multimedialną dotyczącą zdrowego odżywiania się. Następnie uczestnicy spotkania degustowali różnorodne potrawy wśród których były surówki, sałatki, pasty, kanapki, sok. Najlepszymi potrawami okazały się: 1) pasta rybna ? kl II Pa, 2) kasza jaglana z owocami tropikalnymi i miodem ? kl II/III Pc, 3) sałatka owocowa ? kl I Pb. Nagrodę specjalną otrzymały zdrowotne ciasteczka ?Owsianki? kl II/III Pd.
Organizatorami konkursu były: p.M. Szerszeń, p. A Nalepa-Proszowska i p. H. Frodyma.

 

Skip to content