Przejdź do treści
KONCERT CHARYTATYWNY
19 grudnia 2016

KONCERT CHARYTATYWNY

Koncert charytatywny „Mikołaj dociera wszędzie” zorganizowany z wielkim rozmachem 15 grudnia 2016 r. przez Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy ma już swoją dziewiątą edycję. Tym razem był dedykowany 10 letniemu Kordianowi – podopiecznemu naszej szkoły. Za ten wspaniały gest uczniowie z klas 1,2 GAŁ oraz II,III PBŁ wyrazili wdzięczność pomysłodawcom tej szlachetnej inicjatywy. No Valid Folder Selected

Aby pomóc w rehabilitacji i zakupie specjalistycznego, „rosnącego” wraz z chłopcem wózka wystąpiło wielu wykonawców. Duże wrażenie na widzach zrobił występ  akrobatów z „Elite Talent Club” z Rzeszowa oraz utytułowanych adeptów Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance z Dębicy. Chłopcy z Dziecięcej Akademii Piłkarskiej zaprezentowali swoje umiejętności sportowe. Chyba po raz pierwszy w historii DK MORS rozegrano na scenie krótki mecz piłkarski komentowany przez Mateusza Borka, gościa p. Zbigniewa Drzymały – dyrektora MG nr 1. Potem odbył się panel dyskusyjny z udziałem komentatora sportowego oraz młodzieży gimnazjalnej w roli reporterów. Swoją sprawnością zachwycali karatecy z DAKT oraz tancerze i wokaliści z Jedynki. Najbardziej wzruszającym momentem była prezentacja sylwetki Kordiana, promieniejącego uroczym uśmiechem z ekranu oraz podziękowania jego mamy skierowane do organizatorów  IX Charytatywnego Koncertu i tak licznie zgromadzonej młodej publiczności.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content