Przejdź do treści
,,Kawałek siebie dla Ciebie”
16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”

Organizatorzy wydarzenia: Anna Nalepa-Proszowska, Karina Lewtak, Ewa Górecka, Małgorzata Hajduk

Zdjęcia: Monika Solarska

Tekst: Karina Lewtak

Niniejsza innowacja ma na celu przygotowanie do życia w społeczeństwie i zauważenie potrzeb drugiego człowieka. Uświadomienie własnych możliwości i poczucia radości z czynienia pomocy innym oraz kształtowanie poczucia pomocy innym a także kształtowanie poczucia własnej wartości. Innowacja skierowana jest do uczniów klasy I/II PA . Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, podczas których uczniowie pracują indywidualnie lub w zespołach. Zagadnienia zostały opracowane w oparciu o podstawę programową dla III etapu edukacyjnego. Autorami innowacji są panie: Anna Nalepa-Proszowska, Ewa Górecka, Małgorzata Hajduk i Karina Lewtak

Najnowsze wpisy

Skip to content